CK05BX150K
KEMETKEMET
CK05BX150K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX150K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK05BX150K.pdf2.CK05BX150K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX150K
Tau Wae CK05BX150K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 143919 pcs Pepa Raraunga 1.CK05BX150K.pdf2.CK05BX150K.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1001-2006
1001-2006-MIL
C052K150K2X5CA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial Te kaha 15pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK05BX104M
CK05BX104M
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V 20% RADIAL
I roto i te taonga: 96897 pcs
Tikiake: CK05BX104M.pdf
RFQ
CK05BX152K
CK05BX152K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 100V 10% RADIAL
I roto i te taonga: 206791 pcs
Tikiake: CK05BX152K.pdf
RFQ
CK05BX150K
CK05BX150K
Whakaahuatanga: CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL