CDR35BX474AKWS
KEMETKEMET
CDR35BX474AKWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR35BX474AKWS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V 10% BX 1825
Ngā Rauemi: CDR35BX474AKWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR35BX474AKWS
Tau Wae CDR35BX474AKWS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V 10% BX 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 121554 pcs Pepa Raraunga CDR35BX474AKWS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR35