CDR35BX104BKUS
KEMETKEMET
CDR35BX104BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR35BX104BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
Ngā Rauemi: CDR35BX104BKUS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR35BX104BKUS
Tau Wae CDR35BX104BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V BX 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 51360 pcs Pepa Raraunga CDR35BX104BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2160-1
1001-2160-1-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR35BX104BKUSAR
CDR35BX104BKUSAR
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
I roto i te taonga: 5166 pcs
Tikiake: CDR35BX104BKUSAR.pdf
RFQ
CDR35BX104BKURAB
CDR35BX104BKURAB
I roto i te taonga: 4341 pcs
Tikiake: CDR35BX104BKURAB.pdf
RFQ
CDR35BX104BKURAJ
CDR35BX104BKURAJ
Tikiake: CDR35BX104BKURAJ.pdf
CDR35BX104BKUSAB
CDR35BX104BKUSAB
Tikiake: CDR35BX104BKUSAB.pdf
CDR35BX104BKWMAB
CDR35BX104BKWMAB
Tikiake: CDR35BX104BKWMAB.pdf
CDR35BX104BKUSAT
CDR35BX104BKUSAT
Tikiake: CDR35BX104BKUSAT.pdf
CDR35BX104BKURAR
CDR35BX104BKURAR
Tikiake: CDR35BX104BKURAR.pdf
CDR35BX104BKUSAJ
CDR35BX104BKUSAJ
Tikiake: CDR35BX104BKUSAJ.pdf
CDR35BX104BKWMAJ
CDR35BX104BKWMAJ
Tikiake: CDR35BX104BKWMAJ.pdf
CDR35BX104BKUR\M
CDR35BX104BKUR\M
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: CDR35BX104BKUR\M.pdf
CDR35BX104BKUS
CDR35BX104BKUS
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: CDR35BX104BKUS.pdf
CDR35BX104BKURAT
CDR35BX104BKURAT
Tikiake: CDR35BX104BKURAT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel