CDR35BX104BKUP
KEMETKEMET
CDR35BX104BKUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR35BX104BKUP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825
Ngā Rauemi: CDR35BX104BKUP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR35BX104BKUP
Tau Wae CDR35BX104BKUP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 100064 pcs Pepa Raraunga CDR35BX104BKUP.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825N104K1XPL
CDR35BX104BKUP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR35BX104BKUMAJ
CDR35BX104BKUMAJ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
I roto i te taonga: 4508 pcs
Tikiake: CDR35BX104BKUMAJ.pdf
RFQ
CDR35BX104BKUPAT
CDR35BX104BKUPAT
I roto i te taonga: 4688 pcs
Tikiake: CDR35BX104BKUPAT.pdf
RFQ
CDR35BX104BKUR
CDR35BX104BKUR
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825
Tikiake: CDR35BX104BKUR.pdf
CDR35BX104BKUPAB
CDR35BX104BKUPAB