CDR34BP472BFYS
KEMETKEMET
CDR34BP472BFYS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR34BP472BFYS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua 4700PF 100V
Ngā Rauemi: CDR34BP472BFYS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR34BP472BFYS
Tau Wae CDR34BP472BFYS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga 4700PF 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 37822 pcs Pepa Raraunga CDR34BP472BFYS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ratonga - Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa C1812N472F1GSC Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose