CDR34BP103AFUS7185
KEMETKEMET
CDR34BP103AFUS7185 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR34BP103AFUS7185
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V BP 1812
Ngā Rauemi: CDR34BP103AFUS7185.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR34BP103AFUS7185
Tau Wae CDR34BP103AFUS7185 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V BP 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17845 pcs Pepa Raraunga CDR34BP103AFUS7185.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2341-6
1001-2341-6-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Te kaha 10000pF