CDR33BX223BKUS
KEMETKEMET
CDR33BX223BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR33BX223BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 100V BX 1210
Ngā Rauemi: CDR33BX223BKUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR33BX223BKUS
Tau Wae CDR33BX223BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 100V BX 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 108621 pcs Pepa Raraunga CDR33BX223BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR33BX223BKWPAT
CDR33BX223BKWPAT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 100V BX 1210
I roto i te taonga: 6025 pcs
Tikiake: CDR33BX223BKWPAT.pdf
RFQ
CDR33BX223BKUSAR
CDR33BX223BKUSAR
I roto i te taonga: 5042 pcs
Tikiake: CDR33BX223BKUSAR.pdf
RFQ
CDR33BX183BMZRAT
CDR33BX183BMZRAT
Whakaahuatanga: CAP CER 0.018UF 100V 20% BX 1210
Tikiake: CDR33BX183BMZRAT.pdf
CDR33BX223BKUSAJ
CDR33BX223BKUSAJ
Tikiake: CDR33BX223BKUSAJ.pdf
CDR33BX223BKURAJ
CDR33BX223BKURAJ
Tikiake: CDR33BX223BKURAJ.pdf
CDR33BX223BKMMAB
CDR33BX223BKMMAB
Tikiake: CDR33BX223BKMMAB.pdf
CDR33BX223BKUSAB
CDR33BX223BKUSAB
Tikiake: CDR33BX223BKUSAB.pdf
CDR33BX223BKUS7185
CDR33BX223BKUS7185
Kaihanga: KEMET
Tikiake: CDR33BX223BKUS7185.pdf
CDR33BX183BMZSAT
CDR33BX183BMZSAT
Tikiake: CDR33BX183BMZSAT.pdf
CDR33BX223BKUSAT
CDR33BX223BKUSAT
Tikiake: CDR33BX223BKUSAT.pdf
CDR33BX223BKMRAB
CDR33BX223BKMRAB