CDR32BX103BKWS
KEMETKEMET
CDR32BX103BKWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR32BX103BKWS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V BX 1206
Ngā Rauemi: CDR32BX103BKWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR32BX103BKWS
Tau Wae CDR32BX103BKWS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V BX 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 155863 pcs Pepa Raraunga CDR32BX103BKWS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR32