CDR32BX103BKSP
KEMETKEMET
CDR32BX103BKSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR32BX103BKSP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206
Ngā Rauemi: CDR32BX103BKSP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR32BX103BKSP
Tau Wae CDR32BX103BKSP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 161449 pcs Pepa Raraunga CDR32BX103BKSP.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206N103K1XPH
CDR32BX103BKSP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) Te kaha 10000pF