CDR32BP331BKUR
KEMETKEMET
CDR32BP331BKUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR32BP331BKUR
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V BP 1206
Ngā Rauemi: CDR32BP331BKUR.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR32BP331BKUR
Tau Wae CDR32BP331BKUR Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V BP 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 103422 pcs Pepa Raraunga CDR32BP331BKUR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR32BP331BKUPAC
CDR32BP331BKUPAC
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 100V BP 1206
I roto i te taonga: 5056 pcs
Tikiake: CDR32BP331BKUPAC.pdf
RFQ
CDR32BP331BKURAT
CDR32BP331BKURAT
I roto i te taonga: 4516 pcs
Tikiake: CDR32BP331BKURAT.pdf
RFQ
CDR32BP331BKUPAR
CDR32BP331BKUPAR
Tikiake: CDR32BP331BKUPAR.pdf
CDR32BP331BKUPAB
CDR32BP331BKUPAB
Tikiake: CDR32BP331BKUPAB.pdf
CDR32BP331BKURAC
CDR32BP331BKURAC
Tikiake: CDR32BP331BKURAC.pdf
CDR32BP331BKUPAP
CDR32BP331BKUPAP
Tikiake: CDR32BP331BKUPAP.pdf
CDR32BP331BKURAB
CDR32BP331BKURAB
Tikiake: CDR32BP331BKURAB.pdf
CDR32BP331BKURAP
CDR32BP331BKURAP
Tikiake: CDR32BP331BKURAP.pdf
CDR32BP331BKUPAJ
CDR32BP331BKUPAJ
Tikiake: CDR32BP331BKUPAJ.pdf
CDR32BP331BKUPAT
CDR32BP331BKUPAT
Tikiake: CDR32BP331BKUPAT.pdf
CDR32BP331BKURAJ
CDR32BP331BKURAJ
Tikiake: CDR32BP331BKURAJ.pdf
CDR32BP331BKURAR
CDR32BP331BKURAR
Tikiake: CDR32BP331BKURAR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel