CDR31BX102BKUS
KEMETKEMET
CDR31BX102BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BX102BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Ngā Rauemi: CDR31BX102BKUS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BX102BKUS
Tau Wae CDR31BX102BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V BX 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 91939 pcs Pepa Raraunga CDR31BX102BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2140-1
1001-2140-1-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Te kaha 1000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR31BX102BKURAB
CDR31BX102BKURAB
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
I roto i te taonga: 5588 pcs
Tikiake: CDR31BX102BKURAB.pdf
RFQ
CDR31BX102BKUSAB
CDR31BX102BKUSAB
I roto i te taonga: 5979 pcs
Tikiake: CDR31BX102BKUSAB.pdf
RFQ
CDR31BX102BKUSAT
CDR31BX102BKUSAT
Tikiake: CDR31BX102BKUSAT.pdf
CDR31BX102BKUSAC
CDR31BX102BKUSAC
Tikiake: CDR31BX102BKUSAC.pdf
CDR31BX102BKURAJ
CDR31BX102BKURAJ
Tikiake: CDR31BX102BKURAJ.pdf
CDR31BX102BKURAP
CDR31BX102BKURAP
Tikiake: CDR31BX102BKURAP.pdf
CDR31BX102BKUSAP
CDR31BX102BKUSAP
Tikiake: CDR31BX102BKUSAP.pdf
CDR31BX102BKUS7956
CDR31BX102BKUS7956
Kaihanga: KEMET
Tikiake: CDR31BX102BKUS7956.pdf
CDR31BX102BKURAC
CDR31BX102BKURAC
Tikiake: CDR31BX102BKURAC.pdf
CDR31BX102BKUR7956
CDR31BX102BKUR7956
Kaihanga: KEMET
Tikiake:
CDR31BX102BKUSAJ
CDR31BX102BKUSAJ
Tikiake: CDR31BX102BKUSAJ.pdf
CDR31BX102BKUS
CDR31BX102BKUS
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: CDR31BX102BKUS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel