CDR31BP680BJUS
KEMETKEMET
CDR31BP680BJUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP680BJUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP680BJUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP680BJUS
Tau Wae CDR31BP680BJUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 123266 pcs Pepa Raraunga CDR31BP680BJUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Te kaha 68pF Nga tono General Purpose