CDR31BP331BKUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP331BKUS7185 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP331BKUS7185
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP331BKUS7185.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP331BKUS7185
Tau Wae CDR31BP331BKUS7185 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 75862 pcs Pepa Raraunga CDR31BP331BKUS7185.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2386-2
1001-2386-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose