CDR31BP101BKWS
KEMETKEMET
CDR31BP101BKWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP101BKWS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP101BKWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP101BKWS
Tau Wae CDR31BP101BKWS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 76196 pcs Pepa Raraunga CDR31BP101BKWS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2139-2
1001-2139-2-MIL
C0805N101K1GSL7185
CDR31BP101BKWS7185
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Te kaha 100pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR31BP101BKWRAT
CDR31BP101BKWRAT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 100V BP 0805
I roto i te taonga: 4489 pcs
Tikiake: CDR31BP101BKWRAT.pdf
RFQ
CDR31BP101BKWSAC
CDR31BP101BKWSAC
I roto i te taonga: 4218 pcs
Tikiake: CDR31BP101BKWSAC.pdf
RFQ
CDR31BP101BKWRAR
CDR31BP101BKWRAR
Tikiake: CDR31BP101BKWRAR.pdf
CDR31BP101BKWRAJ
CDR31BP101BKWRAJ
Tikiake: CDR31BP101BKWRAJ.pdf
CDR31BP101BKWSAB
CDR31BP101BKWSAB
Tikiake: CDR31BP101BKWSAB.pdf
CDR31BP101BKWSAP
CDR31BP101BKWSAP
Tikiake: CDR31BP101BKWSAP.pdf
CDR31BP101BKWRAP
CDR31BP101BKWRAP
Tikiake: CDR31BP101BKWRAP.pdf
CDR31BP101BKWSAT
CDR31BP101BKWSAT
Tikiake: CDR31BP101BKWSAT.pdf
CDR31BP101BKWSAJ
CDR31BP101BKWSAJ
Tikiake: CDR31BP101BKWSAJ.pdf
CDR31BP101BKWSAR
CDR31BP101BKWSAR
Tikiake: CDR31BP101BKWSAR.pdf
CDR31BP101BKWRAC
CDR31BP101BKWRAC