CDR31BP101BKUS
KEMETKEMET
CDR31BP101BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP101BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP101BKUS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP101BKUS
Tau Wae CDR31BP101BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 95639 pcs Pepa Raraunga CDR31BP101BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2138-1
1001-2138-1-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Te kaha 100pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR31BP101BKURAB
CDR31BP101BKURAB
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 100V BP 0805
I roto i te taonga: 4360 pcs
Tikiake: CDR31BP101BKURAB.pdf
RFQ
CDR31BP101BKUR
CDR31BP101BKUR
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805
I roto i te taonga: 203961 pcs
Tikiake:
RFQ
CDR31BP101BKUSAC
CDR31BP101BKUSAC
Tikiake: CDR31BP101BKUSAC.pdf
CDR31BP101BKUSAB
CDR31BP101BKUSAB
Tikiake: CDR31BP101BKUSAB.pdf
CDR31BP101BKWMAB
CDR31BP101BKWMAB
Tikiake: CDR31BP101BKWMAB.pdf
CDR31BP101BKURAP
CDR31BP101BKURAP
Tikiake: CDR31BP101BKURAP.pdf
CDR31BP101BKUSAJ
CDR31BP101BKUSAJ
Tikiake: CDR31BP101BKUSAJ.pdf
CDR31BP101BKUPAP
CDR31BP101BKUPAP
Tikiake: CDR31BP101BKUPAP.pdf
CDR31BP101BKURAC
CDR31BP101BKURAC
Tikiake: CDR31BP101BKURAC.pdf
CDR31BP101BKUSAP
CDR31BP101BKUSAP
Tikiake: CDR31BP101BKUSAP.pdf
CDR31BP101BKURAJ
CDR31BP101BKURAJ