CDR31BP101BKUP
KEMETKEMET
CDR31BP101BKUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP101BKUP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP101BKUP
Tau Wae CDR31BP101BKUP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 189739 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805N101K1GPL
CDR31BP101BKUP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore P (0.1%) Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Te kaha 100pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR31BP101BKUMAJ
CDR31BP101BKUMAJ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 100V BP 0805
I roto i te taonga: 5705 pcs
Tikiake: CDR31BP101BKUMAJ.pdf
RFQ
CDR31BP101BKUPAC
CDR31BP101BKUPAC