CDR31BP101BFUP
KEMETKEMET
CDR31BP101BFUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP101BFUP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP101BFUP
Tau Wae CDR31BP101BFUP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81252 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805N101F1GPL
CDR31BP101BFUP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Te kaha 100pF