CDR05BX104BKSS7185
KEMETKEMET
CDR05BX104BKSS7185 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR05BX104BKSS7185
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
Ngā Rauemi: CDR05BX104BKSS7185.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR05BX104BKSS7185
Tau Wae CDR05BX104BKSS7185 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V BX 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 50544 pcs Pepa Raraunga CDR05BX104BKSS7185.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR05
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2475-2
1001-2475-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose