CDR04BP332BJUS
KEMETKEMET
CDR04BP332BJUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR04BP332BJUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Ngā Rauemi: CDR04BP332BJUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR04BP332BJUS
Tau Wae CDR04BP332BJUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 100V BP 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40783 pcs Pepa Raraunga CDR04BP332BJUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812P332J1GSL7185
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Te kaha 3300pF