CDR04BP152BJUS
KEMETKEMET
CDR04BP152BJUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR04BP152BJUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 100V BP 1812
Ngā Rauemi: CDR04BP152BJUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR04BP152BJUS
Tau Wae CDR04BP152BJUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 100V BP 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 68898 pcs Pepa Raraunga CDR04BP152BJUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812P152J1GSL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Te kaha 1500pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR04BP152BJUSAB
CDR04BP152BJUSAB
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 100V BP 1812
I roto i te taonga: 5740 pcs
Tikiake: CDR04BP152BJUSAB.pdf
RFQ
CDR04BP152BJWSAB
CDR04BP152BJWSAB
I roto i te taonga: 4549 pcs
Tikiake: CDR04BP152BJWSAB.pdf
RFQ
CDR04BP152BJURAB
CDR04BP152BJURAB
Tikiake: CDR04BP152BJURAB.pdf
CDR04BP152BJUSAR
CDR04BP152BJUSAR
Tikiake: CDR04BP152BJUSAR.pdf
CDR04BP122BJZSAT
CDR04BP122BJZSAT
Whakaahuatanga: CAP CER 1200PF 100V 5% BP 1812
Tikiake: CDR04BP122BJZSAT.pdf
CDR04BP122BJZRAT
CDR04BP122BJZRAT
Tikiake: CDR04BP122BJZRAT.pdf
CDR04BP152BJUSAT
CDR04BP152BJUSAT
Tikiake: CDR04BP152BJUSAT.pdf
CDR04BP152BJUSAJ
CDR04BP152BJUSAJ