CDR03BX333BKUS
KEMETKEMET
CDR03BX333BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR03BX333BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.033UF 100V BX 1808
Ngā Rauemi: CDR03BX333BKUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR03BX333BKUS
Tau Wae CDR03BX333BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.033UF 100V BX 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 102684 pcs Pepa Raraunga CDR03BX333BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808P333K1XSL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1808 (4520 Metric) Te kaha 0.033µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR03BX333BKURAT
CDR03BX333BKURAT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 100V BX 1808
I roto i te taonga: 4285 pcs
Tikiake: CDR03BX333BKURAT.pdf
RFQ
CDR03BX333BKMSAR
CDR03BX333BKMSAR
I roto i te taonga: 5109 pcs
Tikiake: CDR03BX333BKMSAR.pdf
RFQ
CDR03BX333BKUSAB
CDR03BX333BKUSAB