CDR03BP102BJUS
KEMETKEMET
CDR03BP102BJUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR03BP102BJUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V BP 1808
Ngā Rauemi: CDR03BP102BJUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR03BP102BJUS
Tau Wae CDR03BP102BJUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V BP 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 88175 pcs Pepa Raraunga CDR03BP102BJUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808P102J1GSL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric) Te kaha 1000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR03BP102BJMSAT
CDR03BP102BJMSAT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 100V BP 1808
I roto i te taonga: 5017 pcs
Tikiake: CDR03BP102BJMSAT.pdf
RFQ
CDR03BP102BJURAJ
CDR03BP102BJURAJ
I roto i te taonga: 5897 pcs
Tikiake: CDR03BP102BJURAJ.pdf
RFQ
CDR03BP102BJUSAR
CDR03BP102BJUSAR
Tikiake: CDR03BP102BJUSAR.pdf
CDR03BP102BJUSAJ
CDR03BP102BJUSAJ
Tikiake: CDR03BP102BJUSAJ.pdf
CDR03BP102BJMSAB
CDR03BP102BJMSAB
Tikiake: CDR03BP102BJMSAB.pdf
CDR03BP102BJYRAT
CDR03BP102BJYRAT
Tikiake: CDR03BP102BJYRAT.pdf
CDR03BP102BJUSAT
CDR03BP102BJUSAT
Tikiake: CDR03BP102BJUSAT.pdf
CDR03BP102BJUSAB
CDR03BP102BJUSAB