CDR02BX472BKUS7185
KEMETKEMET
CDR02BX472BKUS7185 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR02BX472BKUS7185
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 100V BX 1805
Ngā Rauemi: CDR02BX472BKUS7185.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR02BX472BKUS7185
Tau Wae CDR02BX472BKUS7185 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 100V BX 1805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 71785 pcs Pepa Raraunga CDR02BX472BKUS7185.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1805 (4512 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2456-2
1001-2456-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) Te kaha 4700pF