CDR01BX472AKWM
KEMETKEMET
CDR01BX472AKWM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR01BX472AKWM
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 50V BX 0805
Ngā Rauemi: CDR01BX472AKWM.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR01BX472AKWM
Tau Wae CDR01BX472AKWM Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 50V BX 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 142600 pcs Pepa Raraunga CDR01BX472AKWM.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805P472K5XML
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Te kaha 4700pF