CDR01BX332BKUS
KEMETKEMET
CDR01BX332BKUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR01BX332BKUS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 100V BX 0805
Ngā Rauemi: CDR01BX332BKUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR01BX332BKUS
Tau Wae CDR01BX332BKUS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 100V BX 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 104855 pcs Pepa Raraunga CDR01BX332BKUS.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805P332K1XSL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Te kaha 3300pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR01BX332BKUSAJ
CDR01BX332BKUSAJ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 3300PF 100V BX 0805