CDR01BX102BKUP
KEMETKEMET
CDR01BX102BKUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR01BX102BKUP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805
Ngā Rauemi: CDR01BX102BKUP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR01BX102BKUP
Tau Wae CDR01BX102BKUP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 189166 pcs Pepa Raraunga CDR01BX102BKUP.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805P102K1XPL
CDR01BX102BKUP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Te kaha 1000pF