CDR01BP101BKUP
KEMETKEMET
CDR01BP101BKUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR01BP101BKUP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805
Ngā Rauemi: CDR01BP101BKUP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR01BP101BKUP
Tau Wae CDR01BP101BKUP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 188828 pcs Pepa Raraunga CDR01BP101BKUP.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805P101K1GPL
CDR01BP101BKUP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Te kaha 100pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDR01BP101BKUMAB
CDR01BP101BKUMAB
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 100V BP 0805
I roto i te taonga: 6007 pcs
Tikiake: CDR01BP101BKUMAB.pdf
RFQ
CDR01BP101BKUPAB
CDR01BP101BKUPAB