CCR75CG101JP
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR75CG101JP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V 5% AXIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR75CG101JP
Tau Wae CCR75CG101JP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 59946 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR75
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa C114G101J1G5CP
CCR75CG101JP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial, Can Te kaha 100pF