CBR08C360F1GAC
KEMETKEMET
CBR08C360F1GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR08C360F1GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 36PF 100V NP0 0805
Ngā Rauemi: CBR08C360F1GAC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR08C360F1GAC
Tau Wae CBR08C360F1GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 36PF 100V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173398 pcs Pepa Raraunga CBR08C360F1GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 36pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency