CBR06C820F5GAC
KEMETKEMET
CBR06C820F5GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR06C820F5GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RF 82PF 50V 1% C0G 0603
Ngā Rauemi: CBR06C820F5GAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR06C820F5GAC
Tau Wae CBR06C820F5GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RF 82PF 50V 1% C0G 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184952 pcs Pepa Raraunga CBR06C820F5GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa HiQ-CBR
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-16259-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 82pF