CBR06C620FAGAC
KEMETKEMET
CBR06C620FAGAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR06C620FAGAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RF 62PF 250V 1% C0G 0603
Ngā Rauemi: CBR06C620FAGAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR06C620FAGAC
Tau Wae CBR06C620FAGAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RF 62PF 250V 1% C0G 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79171 pcs Pepa Raraunga CBR06C620FAGAC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa HiQ-CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-16220-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 62pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 62pF