CBR05C910FAGAC
KEMETKEMET
CBR05C910FAGAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR05C910FAGAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RF 91PF 250V 1% COG 0505
Ngā Rauemi: CBR05C910FAGAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR05C910FAGAC
Tau Wae CBR05C910FAGAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RF 91PF 250V 1% COG 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55043 pcs Pepa Raraunga CBR05C910FAGAC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa CBR
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Ētahi Ingoa 399-16055-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) Te kaha 91pF