CBR04C300F2GAC
KEMETKEMET
CBR04C300F2GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR04C300F2GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 30PF 200V 1% COG 0402
Ngā Rauemi: CBR04C300F2GAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR04C300F2GAC
Tau Wae CBR04C300F2GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 30PF 200V 1% COG 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271810 pcs Pepa Raraunga CBR04C300F2GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa HiQ-CBR
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-16336-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 30pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 30pF