CBR02C270F3GAC
KEMETKEMET
CBR02C270F3GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR02C270F3GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: CBR02C270F3GAC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR02C270F3GAC
Tau Wae CBR02C270F3GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354438 pcs Pepa Raraunga CBR02C270F3GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa HiQ-CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 27pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency