CBR02C110F3GAC
KEMETKEMET
CBR02C110F3GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR02C110F3GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: CBR02C110F3GAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR02C110F3GAC
Tau Wae CBR02C110F3GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1013194 pcs Pepa Raraunga CBR02C110F3GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 399-8605-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 11pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 11pF