CA064C223M3RACTU
KEMETKEMET
CA064C223M3RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA064C223M3RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0612
Ngā Rauemi: CA064C223M3RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA064C223M3RACTU
Tau Wae CA064C223M3RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399346 pcs Pepa Raraunga CA064C223M3RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)