CA064C150M3GACTU
KEMETKEMET
CA064C150M3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA064C150M3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0612
Ngā Rauemi: CA064C150M3GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA064C150M3GACTU
Tau Wae CA064C150M3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519819 pcs Pepa Raraunga CA064C150M3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)