C971U472MUWDBAWL35
KEMETKEMET
C971U472MUWDBAWL35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C971U472MUWDBAWL35
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C971U472MUWDBAWL35
Tau Wae C971U472MUWDBAWL35 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89649 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.551" Dia (14.00mm) Raupapa C900
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Te kaha 4700pF Nga tono Safety