C927U331KZYDBAWL20
KEMETKEMET
C927U331KZYDBAWL20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C927U331KZYDBAWL20
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: C927U331KZYDBAWL20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C927U331KZYDBAWL20
Tau Wae C927U331KZYDBAWL20 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4008 pcs Pepa Raraunga C927U331KZYDBAWL20.pdf
Putanga - Kua tohua 440VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Raupapa C900
Ratonga X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Te kaha 330pF