C901U331KVYDAAWL45
KEMETKEMET
C901U331KVYDAAWL45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C901U331KVYDAAWL45
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C901U331KVYDAAWL45
Tau Wae C901U331KVYDAAWL45 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168634 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 330pF Te matotoru (Max) Y5P (B)
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y1
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C901U331KVYDAAWL45
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL