C901U331KUYDBA7317
KEMETKEMET
C901U331KUYDBA7317 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C901U331KUYDBA7317
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C901U331KUYDBA7317
Tau Wae C901U331KUYDBA7317 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198588 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa C900
Ratonga X1, Y1 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Te kaha 330pF Nga tono Safety