C901U102MYWDBAWL20
KEMETKEMET
C901U102MYWDBAWL20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C901U102MYWDBAWL20
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C901U102MYWDBAWL20
Tau Wae C901U102MYWDBAWL20 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5985 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa C900
Ratonga X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 1000pF