C648C474KDR5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C648C474KDR5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C648C474KDR5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C648C474KDR5TA
Tau Wae C648C474KDR5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7532 pcs Pepa Raraunga C648C474KDR5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.271" W (14.50mm x 6.89mm) Raupapa Goldmax, 600
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.475" (12.06mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.720" (18.29mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose