C637C101JCG5TA
KEMETKEMET
C637C101JCG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C637C101JCG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C637C101JCG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C637C101JCG5TA
Tau Wae C637C101JCG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12154 pcs Pepa Raraunga C637C101JCG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm) Raupapa Goldmax, 600
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.375" (9.52mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 100pF Nga tono General Purpose