C617C152JDG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C617C152JDG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C617C152JDG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C617C152JDG5TA
Tau Wae C617C152JDG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17353 pcs Pepa Raraunga C617C152JDG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Raupapa Goldmax, 600
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.170" (4.32mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.59mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose