C4GAHUD5100AA3J
KEMETKEMET
C4GAHUD5100AA3J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4GAHUD5100AA3J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 600VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.C4GAHUD5100AA3J.pdf2.C4GAHUD5100AA3J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4GAHUD5100AA3J
Tau Wae C4GAHUD5100AA3J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 600VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30767 pcs Pepa Raraunga 1.C4GAHUD5100AA3J.pdf2.C4GAHUD5100AA3J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.358" Dia x 2.283" L (34.50mm x 58.00mm) Raupapa C4G
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-13878
4GAHUD5100AA3J
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.3 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 10µF