C4BSMBX4200ZALJ
KEMETKEMET
C4BSMBX4200ZALJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4BSMBX4200ZALJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2UF 5% 850VDC QC TERM
Ngā Rauemi: 1.C4BSMBX4200ZALJ.pdf2.C4BSMBX4200ZALJ.pdf3.C4BSMBX4200ZALJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4BSMBX4200ZALJ
Tau Wae C4BSMBX4200ZALJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 5% 850VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 550V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Screw Terminals
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Raupapa C4BS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Ētahi Ingoa 399-6260
4BSMBX4200ZALJ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.1 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2µF Film Capacitor 550V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Te kaha 2µF