C4AF1BW5220A3OK
KEMETKEMET
C4AF1BW5220A3OK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4AF1BW5220A3OK
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Ngā Rauemi: C4AF1BW5220A3OK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4AF1BW5220A3OK
Tau Wae C4AF1BW5220A3OK Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 19127 pcs Pepa Raraunga C4AF1BW5220A3OK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.378" W (42.00mm x 35.00mm) Raupapa C4AF
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 399-17816
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.976" (50.20mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.4 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 22µF