C44HLGP6100AASJ
KEMETKEMET
C44HLGP6100AASJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44HLGP6100AASJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100UF 5% 700VDC SCREW
Ngā Rauemi: 1.C44HLGP6100AASJ.pdf2.C44HLGP6100AASJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44HLGP6100AASJ
Tau Wae C44HLGP6100AASJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 100UF 5% 700VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2349 pcs Pepa Raraunga 1.C44HLGP6100AASJ.pdf2.C44HLGP6100AASJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 700V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.559" Dia (65.00mm) Raupapa C44H
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-14231
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.937" (100.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Film Capacitor 330V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 100µF