C44APGP5100ZE0J
KEMETKEMET
C44APGP5100ZE0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44APGP5100ZE0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C44APGP5100ZE0J.pdf2.C44APGP5100ZE0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44APGP5100ZE0J
Tau Wae C44APGP5100ZE0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2833 pcs Pepa Raraunga 1.C44APGP5100ZE0J.pdf2.C44APGP5100ZE0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1200V (1.2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.165" Dia (55.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.512" (140.00mm)
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose